logo
Znani z najlepszych burgerów w Szczawnicy!
Park Górny 7, 34-460 Szczawnica
+48 18 540 04 44
biuro@dworekgoscinny.pl
Search
 

Przyjęcia

Zorganizujemy dla ciebie niezapomniane spotkanie

Przyjęcia i Wesela

Wnętrze pełne czarnego i czerwonego aksamitu, ciężkie zasłony, wygodne fotele i komfortowe sofy zapraszają gości Jazz Baru na relaks. W półmroku kabaretowej atmosfery Jazz Bar staje się idealnym miejscem na kolacje VIP, a także spotkania rodzinne i biznesowe. Wieczorne koncerty i występy muzyczne umilają czas spędzony w Jazz Barze.

Przeszklone drzwi, umieszczone się wzdłuż całej restauracji, wychodzą na przestronny taras otulony wysokimi modrzewiowymi drzewami. Jest to także idealne miejsce na koktajl lub późny aperitif.

Dane techniczne:

powierzchnia sali 177 m2, scena 11m x 2,2 m – istnieje kilka możliwości organizacji pomieszczenia dla całkowitej liczby 100 osób;

bezpośredni dostęp do garderoby oraz toalet;

obiekt przystosowany dla inwalidów;

taras z 110 miejscami.

Wybierz poniżej

Zapytaj o ofertę

WESELA

Oprócz sali restauracyjnej Jazz Baru w budynku Dworku Gościnnego znajdują się dwie sale: Sala Główna (wesela do 250 osób) i Foyer (wesela do 120 osób). Dworek Gościnny to miejsce nieszablonowe, gdzie wesela kreowane są w formie spektakli. Goście zaskakiwani są genialnym jedzeniem, pięknymi wnętrzami, perfekcyjną obsługą i wyjątkową atmosferą.

Realizujemy także śluby oraz wesela w namiocie na zielonym terenie przed Dworkiem Gościnnym.

Wesela@thermaleo.pl
tel. 507 752 557

KOMUNIE

Komunia to ważne wydarzenie w naszym życiu, celebrujmy je w wyjątkowym miejscu. Jazz Bar oraz wnętrza Dworku Gościnnego są przystosowane do realizacji przyjęć komunijnych. Goście zaskakiwani są genialnym jedzeniem, pięknymi wnętrzami, perfekcyjną obsługą i wyjątkową atmosferą. To wszystko sprawia, że celebracja tak ważnego dnia jest magiczna.

Wesela@thermaleo.pl
tel. 507 752 557

PRZYJĘCIA

Wyjątkowe wydarzenia w życiu prywatnym, jak i w życiu firmy wymagają pięknej oprawy podczas świętowania. Wiemy coś o tym, dlatego we wnętrzach Jazz Baru oraz Dworku Gościnnego realizujemy spektakularne urodziny, imieniny, przyjęcia okolicznościowe, a także spotkania firmowe w nieformalnym lub formalnym stylu.

konferencje@thermaleo.pl
tel. 507 752 557

GRILL

Tuż przed restauracją Jazz Bar znajduje się zielony taras gdzie w otoczeniu natury Parku Górnego zorganizować można przyjęcie plenerowe w formie grilla. Szczególnie polecane w sezonie wiosenno- letnim. Taras mieści do 110 osób. Podczas przyjęcia aranżujemy stoliki do posiłków a także leżaki na trawie aby móc w pełni relaksować się atmosferą miejsca. W razie niepogody istnieje możliwość przeniesienia wydarzenia do wnętrz restauracji.

konferencje@thermaleo.pl
tel. 507 752 557

REZERWACJE GRUPOWE

Zorganizuj obiad dla swojej grupy np. tuż po spływie lub niebanalną kolację jako urozmaicenie wieczoru. Jazz Bar to doskonałe miejsce dla grup. We wnętrzach restauracji jednocześnie mamy możliwość organizacji posiłku dla 80 osób, w plenerze na zielonym tarasie dla dodatkowych 110.

konferencje@thermaleo.pl
tel. 507 752 557

Trafiłem tutaj zupełnie przypadkiem i się niesamowicie miło zaskoczyłem. Przede wszystkim piękne miejsce pośrodku parku, więc ma się wrażenie, jakoby posiłek był na łonie natury, a nie w lokalu. Z głośników dobiega przyjemna muzyka, a całość dopełnia klimatyczny pałacyk. Jedzenie zdecydowanie na piątkę. Być może wybór posiłków nie powala na kolana, ale to co jest, jest smaczne i świeże. Burgery mocno na plus! Leją dobre lokalne piwko - to uwaga dla birofilów. Obsługa bardzo sprawna, ogarnięta i sympatyczna.

Michał Cierlica /Google/

Klimatyczne miejsce, wspaniałe otoczenie Parku Górnego. Super jedzenie. Bardzo uprzejma obsługa. Znakomita muzyka w tle. Polecam.

Leszek Błasiak /Google/

Bardzo przyjemne miejsce. Obsługa na wysokim poziomie kelnerki uśmiechnięte i pomocne. Burgery i frytki pyszne porcje mega duże w tle świetna muzyka jazz. Warto wpaść zjeść coś dobrego posłuchać nienachalnej muzyki i zrelaksować się spoglądając na Palenicę. Polecam.

Jurek Jerzy /Google/

Napisz do nas

Napisz do nas i zarezerwuj salę w dogodnym terminie. Oddzwonimy do Ciebie aby potwierdzić Twoją rezerwację.